Toplu SMS Servisi Nedir?

Toplu SMS Servisi Nedir?
Toplu SMS Servisi, ağınızda bulunan tüm müşterilerinize anlık olarak bildirimde bulunabileceğiniz mesajlaşma servisidir.

Günümüzde birçok kişinin telefonu olmasına rağmen bu telefonların birçoğunda internet erişimi hala kısıtlıdır. SMS cep telefonu olan herkese ulaşmanın en rahat ve kesin yoludur. Hedeflediğiniz müşteri kitlesine anında ulaşarak onlara çeşitli kampanyalar hakkında bilgi verebilir, yeni geliştirdiğiniz ürünlerinizden, güncel duyurulardan bahsedebileceğiniz gibi müşterilerinizin bayram, doğum günü gibi özel günlerini de kutlayabilirsiniz.

Operatör ayrımı olmaksızın veri tabanınızdaki herkese ulaşabilir, mesaj başlığında ki kurumsal kimliğiniz ile birlikte müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda toplu SMS yöntemi kampanyanızı, ürün tanıtımınızı, müşteri bilgilendirmenizi yapmanın en düşük maliyetli yoludur. Böylece kişileri tek tek bulup mesaj atmak yerine, direkt olarak hedefleyebildiğiniz müşteri kitlenize en kaliteli ve hızlı tanıtımı yapmış olursunuz.

Toplu mesaj göndermeye bugün başlamak için tıklayın ve ücretsiz üye olun
SMS ve Geleneksel Mecralar
Eskiden müşteri kitlenize ulaşmak sadece gazete, radyo ve televizyon reklamı vererek mümkündü, bu da sadece büyük markaların işi iken, artık cep telefonları sayesinde çok daha uygun maliyetlerle tüm ticari kuruluşlar markalarını tanıtabilmektedirler, kampanyalar artık cep telefonları vasıtası ile hedefine daha etkin ve az maliyetle ulaşmaktadır.

Kısa mesaj kişiye özel olarak gönderilebildiği için, müşterilerinize özel olarak kampanyalar tanımlayabilirsiniz, geleneksel mecralarda bunu yapabilmeniz için müşterilerinize posta ile kampanya bilgilerinizi göndermeniz gerekmektedir, bu hem maliyet olarak, hem de hız anlamında günümüz ticari hayatında etkisiz bir yöntemdir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Toplu SMS Servisi Nedir?”

Leave a Reply

Gravatar